Kolczyki

Oferowane przez nas złote kolczyki dostępne są w wielu wzorach, często stanowiących połączenie białej oraz żółtej odmiany kruszcu. Nie brakuje wśród nich bogatych zdobień wykonanych z kamieni szlachetnych oraz syntetycznych kamieni ozdobnych nawet w kilku odcieniach. Dzięki temu biżuteria pasuje zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Nasz asortyment został dopasowany tak, by spełniać oczekiwania dojrzałych kobiet, jak i młodzieży o czym świadczą kolczyki wykonane w różnorodnych połączeniach.

W naszej ofercie znajdują się głównie skromne kolczyki wyposażone w zapięcie angielskie zatrzaskowe, ale również tradycyjne bigle czy kolczyki na sztyftach. Będą stanowiły świetny prezent dla każdej kobiety, która ceni sobie eleganckie dodatki - zwłaszcza ze złota. Nie brakuje również kolczyków z dużymi kamieniami o rozmaitych kształtach jak serce bądź kwiat wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży znajdującego się we Wrocławiu, gdzie wykonujemy również biżuterię na specjalne zamówienie.

Jesteśmy w TESCO przy ul. Długiej 37/47 na PASAŻU HANDLOWYM. Produkty przedstawione na stronie stanowią jedynie niewielką część naszej propozycji dla Państwa. Dlatego zapraszamy Państwa do naszego Sklepu Stacjonarnego - Czynnego Codziennie od 9.00 - 21.00 (niedziela od 10.00 - 18.00). Podane Ceny są ORIENTACYJNE. Powyższa strona www ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. WSZYSTKIE WYROBY ZŁOTE - próba 0.585

Jubiler s.c.

KAUFLAND (były Hipermarket "Tesco") ul. Długa 37/47
Sklep Stacjonarny i Pracownia jubilerska
(71) 359 24 33
KONTAKT MAILOWY: jubilersc@jubilersc.pl
ul. Długa 37/47 PASAŻ HANDLOWY
50-065 Wrocław