Obrączki klasyczne

Obrączki ślubne o klasycznym wzornictwie, zawsze na czasie, nigdy nie wychodzące z mody. Wykonane ze złota o próbie 0.585. Posiadając kruszec możesz zamówić obrączki ślubne z własnego złota. Dodatkowo obrączki mogą zostać przyozdobione kamieniami szlachetnymi.

Znajdujące się w naszej ofercie obrączki ślubne dostępne są zarówno w wersji z białego, jak i żółtego złota. Niestandardowy oraz nowoczesny wygląd – to właśnie wyróżnia nasze obrączki. Na zamówienie wykonujemy wszystkie egzemplarze dopasowując indywidualnie rozmiar, kształt oraz typ zdobienia do wymagań klientów. Oferujemy również obrączki z własnego złota, które zostaje przetopione i ponownie wykorzystane przez prawdziwych specjalistów od biżuterii. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz odwiedzenia punktu sprzedaży.

Jesteśmy w TESCO przy ul. Długiej 37/47 we Wrocławiu, na PASAŻU HANDLOWYM. Produkty przedstawione na stronie stanowią jedynie niewielką część naszej propozycji dla Państwa. Dlatego zapraszamy Państwa do naszego Sklepu Stacjonarnego - Czynnego Codziennie od 9.00 - 21.00 (niedziela od 10.00 - 18.00). Podane Ceny są ORIENTACYJNE. Powyższa strona www ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. WSZYSTKIE WYROBY ZŁOTE - próba 0.585

Jubiler S.C.

KAUFLAND (były Hipermarket "Tesco") ul. Długa 37/47
Sklep Stacjonarny i Pracownia jubilerska
(71) 359 24 33
KONTAKT MAILOWY: jubilersc@jubilersc.pl
ul. Długa 37/47 PASAŻ HANDLOWY
50-065 Wrocław